شنبه 2 بهمن 1395  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


بیشتر

 دانش آموختگان گرامی می توانند درخواست صدور مجوز اخذ مدرک تحصیلی  خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ، از طریق پست الکترونیک ارسال نمایند.

درخواستهای دریافت شده در اسرع وقت رسیدگی می گردند و دانش آموختگان می توانند سه روز بعد از ارسال درخواست ، از طریق ایمیل  درخواست خود را پیگیری نموده و در صورت آماده بودن مجوز با در دست داشتن اصل مدارکی که تصویر آنها را توسط پست الکترونیکی ارسال نموده اند ، به واحد صدور گواهینامه مراجعه مدرک تحصیلی  خود را دریافت نمایند. لازم بذکر است که تحویل مدرک تحصیلی  منوط به ارائه اصل مدارک می باشد و در صورت عدم ارائه هر یک از مدارک مورد نیاز ، مدرک تحصیلی  تحت هیچ شرایطی تحویل داده نخواهد شد.


مراحل ارسال درخواست صدور مجوز دانشنامه

تصویر(اسکن) کلیه مدارک لازم را تهیه نمایید.(برای مشاهده مدارک لازم جهت صدور مجوز هر یک از مقاطع تحصیلی اینجا کلیک نمایید)

کلیه فایلهای مربوط به تصاویر مدارک را در یک فایل فشرده (zip یا rar) قرار دهید (مانند شکل زیر)

فایل  فشرده حاصل (که شامل تصویر مدارک می باشد) را به ایمیلی با موضوع "daneshnameh - name" (به جای name  نام و نام خانوادگی خود را تایپ نمایید) پیوست نموده و در متن ایمیل مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی ، رشته ، مقطع و شماره دانشجویی را وارد کرده و به آدرس "daneshnameh@arakmu.ac.ir" ارسال نمایید.
(مانند شکل زیر)

در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved