شنبه 26 آبان 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت






تعداد بازديد اين صفحه: 41048
تعداد بازديد از سايت: 78731201
تعداد بازديد زيرپورتال: 91386
اين زيرپورتال امروز: 35
در امروز: 330
اين صفحه امروز: 2
نظر شما در مورد این سایت چیست؟
   
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


ساختمان دانشگاه علوم پزشکی اراک

تبدیل وضعیت ایثارگران مشمول ماده 21
رضایت آگاهانه Informed Consent
پذیرش تودیع وثیقه به جای سند تعهّد محضری
پیش‌فروش ساختمان بدون تنظیم سند رسمی ممنوع است
اطلاعیه دفتر حقوقی در خصوص اخذ سند تعهد محضری
اخذ رضایت نامه جهت ترخیص بیماران  معتاد و مجهول السرپرست به چه صورت می باشد؟
در مواقع غیر اورژانسی که همسر یا قیم بیمار حضور ندارد در خصوص بیمارانی که جهت سزارین یا عمل های زنان مرجعه می کنند رضایتنامه هنگام بستری علاوه بر بیمار در مورد افراد متاهل ،مجرد و مطلقه از چه کسی باید اخذ شود تا مشکل قانونی نداشته باشد(خصوصا در مواردی که شوهر یا قیم بیمار در ایران نباشد)؟
آیا در مواقع اورژانسی اخذ رضایت از خود بیمار ضروری می باشد یا رضایت از قیم یا همسر بیمار کافی می باشد؟
آیا رضایت نامه عمل در موارد عدم حضور قیم یا همسر بیمار به صورت فاکس محضری قابل قبول است؟
بیشتر


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved