سه‌شنبه 29 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 22137
تعداد بازديد از سايت: 75602877
تعداد بازديد زيرپورتال: 2647653
اين زيرپورتال امروز: 139
در امروز: 6236
اين صفحه امروز: 4
اخبار فرهنگی

کسب رتبه سوم فرهنگی توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک

پنجمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور دوم شهریور ماه 92 در ارومیه شروع برگزار شد.

به گزارش وب دا مرکزی، این جشنواره مهمترین رویداد فرهنگی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد که سالانه برگزار و دانشجویان در رشته های مختلف فرهنگی و هنری با هم به رقابت می پردازند.

بنا بر اعلام معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک این دانشگاه رتبه سوم را در زمینه ابتکارات و دستاوردهای فرهنگی و فوق برنامه در میان 46 دانشگاه علوم پزشکی کشور کسب نمود.

دکتر مهدی مسیبی اظهار داشت: معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت متبوع با اهداء لوح تقدیر این موفقیت را مرهون تلاش ها و کوشش های دانشجویان، معاون، مدیر و کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک در ایجاد و خلق آثار بدیع فرهنگی دانست.

وی بیان کرد: کسب رتبه سوم این دانشگاه در زمینه فعالیت های فرهنگی، حاصل عملکرد یک ساله گذشته در ارتقای شاخص های فرهنگی بود که محوری ترین آنها حجاب و عفاف، کرسی های آزاداندیشی، طرح انطباق، تولید آثار فرهنگی و همچنین فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه بوده است.

شایان ذکر است نرگس حایری شایسته تقدیر در زمینه خطاطی – نسخ در این جشنواره  شد.

گفتنی است اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشگاه های علوم پزشکی کشور در 5 شهریورماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 700 دانشجو از سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved