دوشنبه 2 بهمن 1396  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 21542
تعداد بازديد از سايت: 70746822
تعداد بازديد زيرپورتال: 2554681
اين زيرپورتال امروز: 144
در امروز: 3010
اين صفحه امروز: 5
اخبار فرهنگی
به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد؛ تشریح فعالیت های اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اراک

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مسابقات قرآن ویژه همسران و فرزندان پرسنل در روزهای سه شنبه و چهارشنبه سوم و چهارم ماه مبارک رمضان در محل نمازخانه ستاد دانشگاه برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر اسماعیل مشیری افزود: این مسابقات در 4 بخش تحقیق، ترتیل، حفظ و اذان در مقاطع سنی 7 تا 11 ، 12 تا 15 و 15 تا 18 جهت فرزندان و همسران پرسنل برگزار می گردد.

وی اظهار داشت: در نیمه ماه مبارک رمضان مراسم تقدیر از برگزیدگان نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویی و کارکنان و اساتید همزمان در قالب مراسم ویژه ای برگزار می شود.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: همچنین در برنامه ای دیگر همزمان با ماه مبارک رمضان تیمی از کارشناسان فرهنگی به منظور بازدید از بیستمین نمایشگاه سراسری قرآن کریم به تهران اعزام شدند.

وی هدف از این بازدید را آشنایی با آخرین دستاوردهای قرآنی و فعالیت های مربوطه به منظور الگوگیری در اجرای برنامه های فرهنگی قرآنی در سطح دانشگاه عنوان کرد.

دکتر مشیری در پایان گفت: همچنین به مناسبت ماه مبارک رمضان هر روز برنامه جمع خوانی قرآن کریم به همراه جلسه تفسیر ویژه بانوان از ساعت 7/30 تا 8/30 در ستاد دانشگاه برگزار می گردد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
فعالیت اداره قرآن و عترت
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved