سه‌شنبه 29 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 22136
تعداد بازديد از سايت: 75602792
تعداد بازديد زيرپورتال: 2647640
اين زيرپورتال امروز: 163
در امروز: 6151
اين صفحه امروز: 3
اخبار فرهنگی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت: اهدای کتاب به کارکنان و بیماران مرکز آموزشی درمانی حضرت امیرالمومنین (ع)

طی مراسمی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی،مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری،مدیرکل کتابخانه های استان مرکزی،سرپرست مرکز آموزشی درمانی حضرت امیرالمومنین (ع)،سرپرستان معاونت فرهنگی و معاونت هنری اداره کل ارشاد اسلامی استان مرکزی و جمعی از مدیران فرهنگی به کارکنان و بیماران مرکز آموزشی درمانی حضرت امیرالمومنین (ع) کتاب و گل هدیه شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی در حاشیه این برنامه گفت:نهادینه شدن ارزش مطالعه در زندگی و ورود کتاب در سبد خانوار امری لازم و ضروری است.

ابوالقاسم نصراللهی افزود:باورهای دینی مبتنی بر ارزش،بینش،دانش و قرآن کریم نیز سرآمد تمامی کتاب ها است.

وی،با یادآوری تاکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه کتاب و کتابخوانی اضافه کرد:اقدامات خوبی در این راستا انجام گرفته که افزایش تولید و فروش کتاب و دسترسی آسان همگان به این کالای فرهنگی از آن جمله است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی اظهار کرد:مطالعه کتاب های مفید می تواند انسان را در تجربیات دیگران شریک کند و او را به سوی پیشرفت سوق دهد.

نصراللهی در پایان یادآور شد:ارتباط بین کتابخانه ها و کتابخوانان باید دوسویه باشد تا بتوان در راستای ارتقاء ارزش های والای انسانی و اخلاقی و حرکت به سوی جامعه دانایی محور گام برداشت.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین (ع) نیز در حاشیه این برنامه گفت:در راستای فرهنگ کتاب و کتابخوانی،کتابخانه ای در این مرکز جهت رفاه حال بیماران و کارکنان ایجاد شده است.

دکتر سیامک راکعی افزود:در حال حاضر بیشتر کتب موجود در کتابخانه مرکز،کتاب های تخصصی می باشند که همکاران از آن استفاده می نمایند.

وی ادامه داد:در صورت تجهیز کتابخانه مرکز به کتب عمومی،بیماران می توانند در مدت زمان بستری از این کتب استفاده نمایند.

همچنین مطیعی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در این بازدید قول تجهیز بیمارستان به تعدادی ایستگاه مطالعه کتاب در بخش های مختلف،جهت پر نمودن اوقات فراغت بیماران و همراهان آنها را داد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved