جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 30572
تعداد بازديد از سايت: 75715121
تعداد بازديد زيرپورتال: 2650135
اين زيرپورتال امروز: 370
در امروز: 15397
اين صفحه امروز: 7
شبکه بهداشت و درمان خمین
برگزاری کارگاه آموزشی بیماری های سل و دیابت در مرکز بهداشت خمین کارگاه آموزشی بیماری سل با حضور پرسنل بهداشتی درمانی اعم از پزشکان،کارشناسان،کاردان ها،ماماها و پزشکان بخش خصوصی در مرکز بهداشت خمین برگزار شد.

به گزارش وب دا مرکزی،این کارگاه با هدف آشنایی با دستورالعمل کشوری سل و بیماریابی مناسب توسط مراکز بهداشتی درمانی و مطب های خصوصی برگزار شد.

گفتنی است در این کارگاه دکتر علی اصغر فرازی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک،دکتر جباری کارشناس هماهنگ کننده سل استان،دکتر دبیری متخصص داخلی و دکتر مشایخی متخصص اطفال حضور داشتند و به جنبه های مختلف بیماری سل (با توجه به دستورالعمل کشوری) پرداخته شد

برگزاری کارگاه آموزشی دیابت

کارگاه اموزشی "دیابت" نیز با شعار "اقدامی برای دیابت،امروز" به مناسبت روز جهانی دیابت (23آبان ماه) در سالن اجتماعات مرکز بهداشت خمین برگزار شد.

این کارگاه آموزشی یک روزه در سالن اجتماعات مرکز بهداشت خمین با حضور دکتر جواهری متخصص پیشگیری و اجتماعی و کارشناس مسوول بیماری های غیر واگیر استان و دکتر مرادی کارشناس دیابت معاونت بهداشتی و همچنین پزشکان،کارشناسان،ماماهای بهبر و کاردان ها برگزار گردید که طی آن در خصوص راه های پیشگیری،کنترل،عوارض بیماری و درمان آن بحث شد.

شایان ذکر است این کارگاه با پرسش و پاسخ همکاران و معرفی واحد دیابت شهرستان خمین به پایان رسید.

بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved