چهارشنبه 30 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 30555
تعداد بازديد از سايت: 75655190
تعداد بازديد زيرپورتال: 2648551
اين زيرپورتال امروز: 502
در امروز: 26052
اين صفحه امروز: 10
شبکه بهداشت و درمان ساوه
بهره برداری از دستگاه رادیولوژی مرکز بهداشتی درمانی غرق آباد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوه از بهره برداری دستگاه رادیولوژی مرکز بهداشتی درمانی شهر غرق آباد با حضور دکتر میرگلو بیات نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه و جمعی از مسئولین محلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر حبیب الله رضایی با اعلام این خبر افزود:پس از آماده سازی فضای فیزیکی مناسب دستگاه رادیولوژی ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی شهر غرق آباد،فضایی با ابعاد 24 متر مکعب جهت اپراتور و دستگاه رادیولوژی اختصاص گردید که با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد:با پیگیری ها و مساعدت های به عمل آمده توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک دستگاه رادیولوژی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال خریداری و به مرکز بهداشتی درمانی غرق آباد تحویل گردید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوه در پایان گفت:از مزایای نصب این دستگاه می توان به ارائه خدمات مطلوب به بیماران،تأمین نیاز 100 درصدی مراجعین جهت دریافت خدمات عکس برداری،کاهش هزینه رفت و آمد،کاهش خطرات جاده ای از مسیر نوبران تا ساوه و همچنین کاهش مراجعات به مرکز آموزشی درمانی شهید مدرس ساوه اشاره کرد.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
دستگاه رادیولوژی, مرکز بهداشتی درمانی غرق آباد, نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی, دکتر شهلا میرگلو بیات
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved