چهارشنبه 30 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 30554
تعداد بازديد از سايت: 75655117
تعداد بازديد زيرپورتال: 2648541
اين زيرپورتال امروز: 492
در امروز: 25979
اين صفحه امروز: 9
شبکه بهداشت و درمان دلیجان
کشف و ضبط دوتن خیار شور غیربهداشتی از یک کارگاه تولیدی غیر مجاز در دلیجان کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت دلیجان از کشف دو تن خیار شور غیربهداشتی فاسد در یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،مهندس حاج محمد حسن با اعلام این خبر افزود:با نظارت و کنترل کارشناسان بهداشت محیط این شهرستان در طی تماس مردمی و شکایت از عرضه این مواد،میزان دو تن خیار شور که در محیطی کاملاً غیربهداشتی در بسته بندی هایی به صورت فله ای کشف و ضبط و طی مراحل قانونی  معدوم گردید.

وی ادامه داد:واحد مذکور به صورت غیرقانونی و مخفیانه در یک خانه قدیمی فعالیت می نمود که پس از هماهنگی صورت گرفته با دادستان شهرستان و اخذ مجوز قضایی این محصول غیربهداشتی کشف و در نهایت معدوم گردید.

کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت دلیجان با اشاره به دستاوردهای نظارت بر مراکز تهیه فروش مواد غذایی و اماکن عمومی در پنچ ماه اول سالجاری این شهرستان،گفت:تعداد یکهزار و 381 مورد بازدید از مراکز در سطح شهرستان توسط کارشناس بهداشت محیط صورت پذیرفته است که در همین ارتباط 52 مورد از متخلفین به دادگاه معرفی و از فعالیت یک مرکز نیز جلوگیری بعمل آمده است.

وی اظهار داشت:همچنین صدور 515 قطعه کارت بهداشتی،تعداد 22 مورد نمونه برداری از مواد غذایی،کشف و معدوم نمودن 305 کیلوگرم مواد غذایی فاسد،تعداد 82 مورد نمونه برداری آب جهت انجام آزمایش میکروبی و 14مورد برخورد با دستفروشان دوره گرد در این مدت  انجام گرفته است.

وی در پایان یادآور شد:شهروندان این شهرستان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی،در اسرع وقت با شماره 08664225700 (بهداشت محیط شهرستان دلیجان) تماس حاصل و نام و آدرس و نوع تخلف صورت گرفته را اعلام نمایند.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان, خیار شور غیربهداشتی , کارگاه تولیدی غیر مجاز
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved