پنجشنبه 3 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 71894
تعداد بازديد از سايت: 74752441
تعداد بازديد زيرپورتال: 2633297
اين زيرپورتال امروز: 561
در امروز: 22840
اين صفحه امروز: 21
معاونت درمان
حضور تمام وقت پزشک مقیم در سه مرکز آموزشی درمانی اراک سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک از حضور تمام وقت پزشک متخصص در سه مرکز آموزشی درمانی در اراک خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر سید محمد جمالیان با اشاره به استقرار پزشک تمام وقت در مراکز درمانی اراک گفت:این اقدام در راستای تحقق عدالت در سلامت و ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران،مراکز آموزشی و درمانی امیرکبیر،طالقانی و حضرت ولیعصر(عج) که از مراکز مهم ارائه دهنده خدمات مادر تخصصی به بیماران استان مرکزی و شهرهای همجوار هستند،صورت گرفته است.

وی عنوان کرد:با پیگیری های انجام شده از این پس برای بخش های حیاتی مراکز آموزشی درمانی مذکور در تمامی شبانه روز پزشک متخصص فعالیت خواهد داشت که این امر نقش محوری در ارتقای کیفیت درمان بیماران و رضایتمندی مردم را دارد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه برنامه استقرار پزشک تمام وقت مقیم به منظور ویزیت بیماران بدحال صورت گرفته است،افزود:این امر ضمن تقویت زیرساخت های درمانی و کیفیت و سرعت بخشی به خدمات رسانی به مراجعین،موجب بهبود ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران بدحال می شود.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved