دوشنبه 28 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 72333
تعداد بازديد از سايت: 75584411
تعداد بازديد زيرپورتال: 2647360
اين زيرپورتال امروز: 612
در امروز: 21620
اين صفحه امروز: 16
معاونت درمان
انتقال درمانگاه گوش و حلق و بینی از مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک از انتقال درمانگاه گوش،حلق و بینی مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر اراک به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر محمد جمالیان در خصوص علت انتقال درمانگاه گوش و حلق و بینی اظهار داشت:طبق بازدیدهای انجام شده توسط بازرسین وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و تاکید بر انتقال فوری حوزه ی بستری بیماران روانپزشکی مرکز آموزشی درمانی هاشمی سنجانی به مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر،نیاز مضاعف به این تغییر مکان بود.

وی افزود:با توجه به اینکه مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر با کمبود شدید فضا مواجه می باشد تصمیم دانشگاه علوم پزشکی بر این شده که این انتقال صورت پذیرد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک عنوان کرد:درمانگاه گوش و حلق و بینی دارای 2 واحد فعال،اودیومتری و درمانگاه می باشد که 4 متخصص گوش و حلق و بینی در آن مشغول به ارائه خدمت به شهروندان عزیز بوده اند که تقریباً همگی به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) منتقل گردید.

جمالیان در پایان گفت:با وجود امکانات و فضای مناسب مورد نیاز و با توجه به نوساز بودن کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) و شناخت مراجعین از این کلنیک،سرویس دهی مناسب و همچنین سیستم نوبت دهی مکانیزه امیدواریم این انتقال منجر به رفاه حال بیشتر شهروندان گردد.

شایان ذکر است درمانگاه گوش و حلق وبینی در کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) در دو شیفت صبح و عصر (روزهای شنبه و دوشنبه) از ساعت 7 الی 20 از طریق نوبت دهی شبانه روزی و از طریق تماس با تلفن های گویای 14-4020010 به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

منبع: روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
انتقال درمانگاه گوش،حلق و بینی, مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر اراک, کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع), سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک, دکتر محمد جمالیان
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved