دوشنبه 28 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 72330
تعداد بازديد از سايت: 75583966
تعداد بازديد زيرپورتال: 2647347
اين زيرپورتال امروز: 599
در امروز: 21175
اين صفحه امروز: 13
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی
علت تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به تماس های مکرر شرکت کنندگان در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک و پیگیری در خصوص علت تاخیر در اعلام نتایج این آزمون،به حدنصاب نرسیدن نمره عمومی بیش از 80 درصد داوطلبان آزمون علت این تاخیر اعلام شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان این مطلب افزود:با توجه به اینکه بیش از 80 درصد داوطلبان آزمون موفق به کسب حد نصاب نمره عمومی لازم در آزمون نشده اند و نیاز دانشگاه با درصد پایین افراد واجد شرایط قابل تامین نمی باشد،دانشگاه علوم پزشکی اراک متقاضی تغییر و تقلیل حد نصاب نمره عمومی می باشد.

تقی شعبانعلی گفت:با توجه به اینکه مجوز استخدام پیمانی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور صادر و تمامی مراحل آن با هماهنگی معاونت مذکور و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی صورت پذیرفته است،می بایست مجوز مذکور از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور صادر گردد که تاکنون استعلام وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در این خصوص بدون پاسخ مانده است.

گفتنی است به شرکت کنندگان آزمون اطمینان داده می شود به محض دریافت پاسخ از مراجع ذیربط در خصوص اعلام نتایج و اسامی پذیرفته شدگان بر اساس ضوابط و چهارچوب های مقرر در قانون اقدام خواهد شد.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
نتایج آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اراک, مدیر امور عمومی, تقی شعبانعلی, وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved