شنبه 5 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 71934
تعداد بازديد از سايت: 74833887
تعداد بازديد زيرپورتال: 2634796
اين زيرپورتال امروز: 331
در امروز: 32910
اين صفحه امروز: 8
معاونت دانشجویی و فرهنگی


تأکید رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک به تشکل های دانشجویی: اولویت جذب دانشجویان جدیدالورود در فعالیت های فرهنگی تشکل ها نشست دبیر و شورای مرکزی تشکل های دانشجویی با قائم مقام وزیر و رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و دیگر مسئولین دانشگاه در محل سالن جلسات زنده یاد دکتر کاظمی آشتیانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،قائم مقام وزیر در استان و رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در این نشست ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تأکید بر اولویت جذب دانشجویان جدیدالورود در فعایت های فرهنگی تشکل های دانشجویی،خاطرنشان کرد:با توجه به اقتصاد مقاومتی پیشرو با تأسی و الگو گرفتن از دوران دفاع مقدس همگان بالاخص دانشجویان باید تلاش کنند که این برهه از زمان را به خوبی سپری نماییم.

دکتر مجید رمضانی همچنین بر اولویت جذب دانشجویان جدیدالورود و برنامه ریزی مناسب جهت جذب آنان در تشکل های فرهنگی و راهنمایی و مشاوره آنان را در پرداختن به امورات فرهنگی دانشگاه تأکید کرد و افزود:این اقدام لازم و ضروری است تا این پتانسیل و میدان فرهنگی به دست دشمنان و فرصت طلبان نیفتد.

معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز در این نشست ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) با اشاره به جایگاه ویژه مباحث اقتصادی در اجرای برنامه های فرهنگی،عنوان کرد:اتخاذ جایگاه اقتصادی در امور فرهنگی تشکل های دانشجویی جهت پیشبرد بهینه اهداف و محقق شدن برنامه های فرهنگی با توجه به اقتصاد مقاومتی پیشرو،لازم و ضروری است.

حجت الاسلام و المسلمین عاملی افزود:در حال حاضر با تدابیر مدیریتی مطلوب در راستای اقتصاد فعال و پویا و لزوم به اجرای رساندن برنامه های فرهنگی در مسیر پیشرفت و مقاومت برای دفع موانع در شرایط کنونی جامعه ضروری است.

معاون دانشجویی فزهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز در این نشست با تأکید بر اجتناب از سطحی نگری در مسائل فرهنگی،اظهار داشت:در انجام کارهای فرهنگی باید از پتانسیل دانشجویان جدیدالورود با افزایش بینش و بصیرت در جهت صحیح استفاده گردد.

دکتر مهدی مسیبی همچنین مواظبت و دوری از فریب تبلیغات رسانه ها را به دانشجویان گوشزد نمود.

دکتر صابر جباری مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز در ادامه نشست به تشریح دستورالعمل و برنامه های شیوه نامه تقدیر از فعالین فرهنگی دانشگاه پرداخت و ضرورت انجام کارهای فرهنگی و مسائل روز را یادآور شد.

منبع: روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
نشست صمیمی با تشکل های دانشجویی, قائم مقام وزیر بهداشت در استان مرکزی و رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک, دکتر مجید رمضانی, اقتصاد مقاومتی, فعالیت های فرهنگی
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved