پنجشنبه 3 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 71907
تعداد بازديد از سايت: 74762609
تعداد بازديد زيرپورتال: 2633502
اين زيرپورتال امروز: 764
در امروز: 33008
اين صفحه امروز: 34
معاونت دانشجویی و فرهنگیکسب رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی اراک در چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور،معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک موفق به کسب رتبه چهارم این جشنواره گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهریورماه سالجاری در آیین گشایش جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در کرمان اظهار داشت:چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کشور از آغاز آن در سال 87 تاکنون رشد قابل توجهی داشته که این امر بیانگر طراحی مطلوب برنامه های جشنواره است.

دکتر محمد حسینی برگزاری جشنواره ها و برنامه های فرهنگی را در ایجاد روحیه نشاط در جامعه مؤثر دانست و عنوان کرد:وجود اساطیر بزرگ و گنجینه های غنی قرآنی و مذهبی در فرهنگ کشور برای خلق آثار بسیار مهم است.

وی ایران اسلامی را سرزمین غنی از فرهنگ و اسطوره ها دانست و تأکید کرد:آثار هنری ما باید مبتنی بر باورها،اعتقادات و سنت های ما باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان به برگزاری مسابقات فرهنگی اشاره و بیان کرد:رقابت دانشجویان در مسابقات فرهنگی و هنری موجب می شود که برای موفقیت،اهل مطالعه باشند و از تجربیات دیگران استفاده کنند.

لازم به ذکر است دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور معاون و مدیر دانشجویی فرهنگی و 2 نفر کارشناس فرهنگی و نیز 6 نفر دانشجوی برگزیده در این جشنواره،موفق به کسب رتبه چهارم در غرفه آرایی در بین 44 دانشگاه سراسر کشور با موضوع "سلامت حضور از غیبت تا ظهور"،"اخلاق پزشکی" و شعار سال (تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی) گردید.

گفتنی است از دیگر برنامه های اجرا شده در غرفه دانشگاه علوم پزشکی اراک،برگزاری 5 مسابقه ویژه شرکت کننندگان در جشنواره با موضوعات مختلف و معرفی 6 شهید دانشگاه علوم پزشکی اراک در طول برگزاری این جشنواره می باشد.

اسامی دانشجویان برگزیده به شرح ذیل می باشد:

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

زمینه

رشته تحصیلی

1

الهام حاتمی

اول

مقاله فرهنگی- اجتماعی

پزشکی

2

عاطفه غیاث آبادی

دوم

خبر

علوم آزمایشگاهی

3

نفیسه عظیمی

دوم

داستان

بهداشت حرفه ای

4

ابوذر کرمی

دوم

اذان

علوم آزمایشگاهی

5

زهره زاهدی

شایسته تقدیر

نگارگری

پرستاری

6

مریم تراب زاده

شایسته تقدیر

فیلم نامه نویسی

بهداشت عمومی

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور, وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی, دکتر سید محمد حسینی, دانشگاه علوم پزشکی اراک, معاونت دانشجویی فرهنگی
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved