پنجشنبه 3 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 29732
تعداد بازديد از سايت: 74763023
تعداد بازديد زيرپورتال: 2633531
اين زيرپورتال امروز: 793
در امروز: 33422
اين صفحه امروز: 25
مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر (عج)
1392/5/20 يكشنبه معارفه سرپرست مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج)

طی مراسم با حضور قائم مقام وزیر و رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی اراک، سرپرست معاونت درمان دانشگاه، سرپرست معاونت توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه و مدیران واحدهای مختلف مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) از زحمات دکتر موسوی رئیس سابق مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج) قدردانی و دکتر علیرضا امانی به عنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر مجید رمضانی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همکاران گفت: دکتر موسوی از مدت ها قبل درخواست تغییر از ریاست مرکز را داشتند که با توجه به شرایط خاص کشور که مصادف بود با انتخابات ریاست جمهوری  از ایشان تقاضا  کردیم که این مدت را ادامه بدهند.

وی افزود: دوران مسئولیت ایشان یکی از سخت ترین شرایط دانشگاه علوم پزشکی از بدو تاسیس بوده و در این چند سالی که بنده در این دانشگاه هستم سال گذشته از سخت ترین سالهائی بوده که ما سپری کرده ایم، بحث تورم و افزایش قیمتها و از طرفی کاهش تخصیص بودجه منجر به این شد که سال 1391 با سختی های زیادی سپری بشود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: سال 92 هم بالطف خداوند با سختی های فراوان تا اینجا سپری شده است و امیدواریم که انشاالله با برنامه ها و طرحهایی که دولت جدید خصوصاً در حوزه بهداشت و درمان دارند این مشکلات مرتفع گردد.

وی بیان کرد: ماه گذشته از معدود دانشگاه هایی بودیم که توانستیم حقوق کارکنان را با کمی تاخیر پرداخت کنیم و برای مدیران دانشگاه شرایط سختی وجود دارد و با سعه صدری که بوده سپری شده است و امیدواریم در ماه های باقی مانده سال با طرح هایی که دولت یازدهم دارند این دوران سپری شود.

دکتر رمضانی در پایان گفت: به نوبه خود از دکتر موسوی تشکر می کنم که علاوه بر مسئولیت بیمارستان در کار تخصص رادیولوژی در هرجائی که لازم بود مارا یاری دادند و از این به بعد هم دکتر امانی مسئولیت را به عهده می گیرند و همه همکاری کنند و وارد حاشیه ها نشوند.

دکتر محمد موسوی ضمن تشکر از حمایت های دکتر رمضانی و معاونان دانشگاه در دوران مسئولیتش، اظهار داشت: دوران مسئولیت خوبی را در کنار پرسنل زحمت کش بیمارستان ولی عصر(عج) گذراندم و به خاطر پاره ای مشکلات خانوادگی از این مسئولیت کناره گیری کرده ام.

دکتر علیرضا امانی رئیس جدید مرکز نیز طی سخنانی از دشواری ها و مشکلات اقتصادی وضعیت درمانی بیمارستان سخن گفت و از مسئولین دانشگاه در اداره مجموعه در این شرایط دشوار تشکر و قدردانی کرد.

وی اظهار داشت: در شرایط سخت تفاوت ها مشخص می شود و کسانی که آماده ترند پیشرو خواهند بود و از توجه و اعتمادی که ریاست دانشگاه به ایشان در واگذاری این سمت داشته اند تقدیر و تشکر می کنم.

وی بیان کرد: از آنجائی که دریافت خدمات درمانی مطلوب حق بیمار است ضرورت توجه به منشور حقوق بیمار را از اولویت های اصلی خود می دانم و ایجاد شایسته سالاری در واگذاری مسئولیت های مختلف واحدهای بیمارستان را ضروری و مد نظر خواهم داشت.

شایان ذکر است دکتر علیرضا امانی متخصص ارتوپدی می باشد.

منبع: روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج)
کلمات کليدي
معارفه سرپرست, مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر (عج) اراک, دکتر علیرضا امانی
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved