جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 29935
تعداد بازديد از سايت: 75715345
تعداد بازديد زيرپورتال: 2650150
اين زيرپورتال امروز: 385
در امروز: 15621
اين صفحه امروز: 13
مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی
1391/6/6 دوشنبه مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی به جرگه دارندگان استاندارد بین المللی ایزو پیوست رییس مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی اراک از موفقیت این مرکز در دریافت گواهینامه بین المللی ایزو خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر مرضیه نوربخش با اعلام این خبر گفت:این موفقیت با تلاش تیم مدیریتی مرکز موجب شد در ممیزی نهایی شرکت  NIS CERT سوئیس موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO9001:2008 گردد.

وی با اشاره به اقداماتی که این موفقیت را در پی داشت افزود:از جمله اقدامات انجام شده که موجب دریافت این گواهینامه گردید،کسب رتبه مرکز آموزشی درمانی نمونه در مدیریت پیماند (بیمارستان پاک)،کسب رتبه مرکز آموزشی درمانی دوستدار کودک،کسب رتبه حاکمیت خدمات بالینی،کسب رتبه کشوری خدمات مامایی و همچنین کسب رتبه اولین مرکز آموزشی درمانی دارای گواهینامه هموویژلانس و در آخر دارای گواهینامه استاندارد بین المللیISO9001  می باشد که می توان مسابقه ای کیفی برای مراکز آموزشی درمانی استان باشد و درجه عملی کشور عزیزمان ایران را در سطح جهان در حوزه سلامت ارتقاء دهد.

رییس مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی در پایان یادآور شد:این مرکز در حوزه ارائه خدمات درمانی مطلوب به مراجعین نیز موفق به کسب 90 درصدی رضایت بیماران شده است.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved