جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 29929
تعداد بازديد از سايت: 75714995
تعداد بازديد زيرپورتال: 2650122
اين زيرپورتال امروز: 357
در امروز: 15271
اين صفحه امروز: 7
مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی

1391/7/11 سه‌شنبه مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی اولین مرکز مجهز به سیستم مانیتورینگ بیماران در استان مرکزی رییس مرکز آموزش درمانی آیت ا... طالقانی از راه اندازی سیستم اطلاع رسانی مانیتورینگ در راستای ارتقاء رضایتمندی بیماران خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر مرضیه نوربخش با اعلام این خبر عنوان کرد:با توجه به حساسیت خدمت رسانی به بیماران در راستای تکریم ارباب رجوع در جهت کاهش استرس روانی همراهان،سیستم اطلاع رسانی مانیتورینگ در تعدادی از بخش های این مرکز درمانی از جمله اتاق عمل و اتاق زایمان نصب می باشد.

وی افزود:عملکرد این سیستم شبیه به سیستم های اطلاع رسانی پروازها در فرودگاه می باشد به طوریکه سیستم مانیتورینگ قادر است هر لحظه شرایط بیمار از جمله حضور بیمار در اتاق عمل به همراه اطلاعات مربوط به طرح بیهوشی،زمان شروع و پایان عمل،ورود به ریکاوری و انتقال به بخش بستری را بر روی LCD در لابی بیمارستان به همراه بیمار اعلام نماید.

رییس مرکز آموزش درمانی آیت ا... طالقانی ادامه داد:این سیستم در مهرماه سالجاری با اعتباری بالغ بر 111 میلیون و 300 هزار ریال از محل اعتبار درآمدهای اختصاصی مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی تأمین گردید.

دکتر نوربخش در پایان گفت:از مزایای این سیستم اطلاع رسانی می توان به ارائه خدمات مطلوب به بیماران،جلوگیری از ازدحام و کاهش استرس همراهان بیمار در پشت درب اتاق های عمل و نیز اطلاع رسانی از وضعیت عمل بیماران به همراهانشان اشاره نمود.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
سیستم مانیتورینگ بیماران , مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved