پنجشنبه 3 خرداد 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 29720
تعداد بازديد از سايت: 74752331
تعداد بازديد زيرپورتال: 2633289
اين زيرپورتال امروز: 553
در امروز: 22730
اين صفحه امروز: 13
مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر
1391/5/9 دوشنبه انتقال درمانگاه چشم پزشکی از مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر از انتقال درمانگاه چشم پزشکی این مرکز به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،دکتر علی ارجمند شبستری در خصوص علت انتقال درمانگاه چشم پزشکی اظهار داشت:طبق دستورالعمل وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و بر اساس سیاست کلی دانشگاه علوم پزشکی اراک مبنی بر اینکه بیماران حوزه روان پزشکی لازم است در بیمارستان عمومی بستری گردند و همچنین به دلیل اخذ مجوز تربیت دستیار در رشته روان پزشکی نیاز مضاعف به این تغییر مکان بود و با توجه به اینکه مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر با کمبود شدید فضا مواجه می باشد با صلاحدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی و هماهنگی و توافق با گروه چشم پزشکی تصمیم بر این شده که این انتقال صورت پذیرد.

وی بیان کرد:درمانگاه چشم پزشکی دارای 3 مرکز فعال چشم پزشکی و 2 واحد فعال بینایی سنجی بود که 4 متخصص چشم پزشکی در آن مشغول به ارائه خدمت به شهروندان عزیز بوده اند که تقریباً همگی به کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) منتقل گردیدند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر در پایان گفت:با وجود امکانات و فضای مورد نیاز در کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) و شناخت مراجعین از کلنیک و همچنین سرویس دهی مناسب امیدواریم این انتقال منجر به رفاه حال بیشتر شهروندان گردد.  

گفتنی است درمانگاه چشم پزشکی در کلنیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) در دو شیفت صبح و عصر از  ساعت 7 الی 20،از طریق نوبت دهی شبانه روزی و از طریق تماس با تلفن های گویای (14- 4020010) به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
درمانگاه چشم پزشکی, مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر اراک, دکتر علی ارجمند شبستری, کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع)
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved