جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 29933
تعداد بازديد از سايت: 75715198
تعداد بازديد زيرپورتال: 2650140
اين زيرپورتال امروز: 375
در امروز: 15474
اين صفحه امروز: 11
کلینیک امام رضا(ع)
1391/6/18 شنبه افزایش خطوط تلفن گویای پلی کلینیک امام رضا (ع) برای سهولت در نوبت دهی به مراجعین مدیر پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) گفت:پلی کلینیک امام رضا (ع) مجهز به سیستم نوبت دهی مکانیزه می باشد که برای جلب رضایت مراجعین خطوط تلفن گویا به 15 خط افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی،سید مرتضی نوابی با اشاره به آخرین اقدامات انجام گرفته در پلی کلینیک امام رضا (ع) عنوان کرد:این مرکز با بیش از چهار سال سابقه کاری یکی از مجهزترین مراکز درمانی استان مرکزی است که در سال های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

وی افزود:آمار مراجعه کنندگان در سال 1387 بالغ بر 36 هزار و 955 نفر بوده که این تعداد تا پایان سال 1390 به 206 هزار و 495 نفر رسیده است.

مدیر پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) اظهار داشت:در 5 ماهه اول سالجاری نیز قریب به 91 هزار و 847 نفر از خدمات این مرکز بهره مند شده اند.

وی بیان کرد:این مرکز در ابتدا فعالیت خود را با 19 پزشک متخصص و فوق تخصص،10 نفر پرسنل اداری،22 نفر پرسنل آزمایشگاه و 10 کلینیک فعال آغاز کرد و در حال حاضر دارای 81 پزشک متخصص و فوق تخصص،41 نفر پرسنل اداری،25 نفر پرسنل آزمایشگاه و 29 کلینیک فعال می باشد.

نوابی گفت:در حال حاضر بطور متوسط روزانه بین 150 تا 200 مورد آزمایشات مختلف در این مرکز از مراجعین گرفته می شود.

وی افزود:این مرکز دارای کلینیک های متعددی از جمله قلب،گوش و حلق و بینی،چشم،نفرولوژی،غدد،جراحی،تغذیه،زنان،دندانپزشکی،ناباروری و ... است و برای اولین بار در سطح استان کلینیک آندوسکوپی اطفال با حضور پزشک فوق تخصص گوارش اطفال در این مرکز شروع به فعالیت نموده است.

مدیر پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) با تاکید بر وجود پزشکان متخصص و فوق تخصص متعهد و متبحّر در این مرکز درمانی اظهار داشت:وجود پزشکان متخصص و فوق تخصص متبحّر در این پلی کلینیک و همچنین ویزیت بر اساس تعرفه های دولتی در این مرکز موجب شده است که اقشار کم درآمد بیشتر تحت پوشش خدمات این مرکز قرار گیرند.

نوابی در پایان گفت:امیدواریم با رعایت اخلاق عمومی و حرفه ای در جهت ارتقای کیفیت خدمات ارایه شده و جلب رضایت مراجعین گرامی بیش از پیش گام برداریم.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع), تلفن گویا, سید مرتضی نوابی
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved