جمعه 23 آذر 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایتراهنمای مراجعه بیماران

مراجعین محترم، چنانچه برای اولین بار به بیمارستان والفجر آمده و بیمار بدحال دارید به بخش اورژانس بیمارستان واقع در ابتداری ورودی مراجعه کنید. در بخش اورژانس پرسنل مجرب با تجهیزات کامل برای رسیدگی به بیماران آماده خدمت دهی بوده و پذیرای هرگونه پیشنهاد و انتقادی برای پیشرفت و بهبودی خدمات رسانی می باشند.

این بخش دارای 11 تخت با کارکنان پرستاری و 4 پزشک عمومی زن و یک پزشک عمومی مرد و 4 پرسنل خدماتی که بطور شبانه روزی آماده ارائه خدمت بوده و با داشتن سرویس بهداشتی مخصوص بیمار، جراحی سرپایی، رادیولوژی، داروخانه، آزمایشگاه، امکانات احیاء قلبی- ریوی و همچنین با پشتیبانی کلیه همکاران متخصص داخلی، جراحی، اطفال، زنان و بیهوشی بصورت آنکال به سرویس دهی مشغول می باشند.

عملیات احیای قلبی- ریوی با حضور پزشکان اطفال، بیهوشی، عمومی، داخلی، جراحی و پرسنل مجرب پرستاری انجام می گردد. تجهیزات اتاق احیای قلبی- ریوی شامل دستگاه الکترو شوک بیفاز یک، دستگاه ساکشن، اکسیژن سانترال و مانیتورینگ 5 کاناله ثابت و  ... می باشد. 

اتاق عمل سرپایی

در این اتاق، عمل های سرپایی شامل بخیه، گچ گیری، آتل بندی، پانسمان و برداشتن جسم خارجی از چشم و ... انجام می گیرد.

اتاق بیماران بستری موقت

در این اتاق، عمل بیماران به صورت سرپایی و پس از تشکیل پرونده موقت، در بخش تحت نظر قرار می گیرند و در مدتِ موقت 6 ساعت توسط پزشکان متخصص ویزیت گردیده و در صورت نداشتن مشکل ترخیص شده و در صورت عدم بهبودی بستری دائم می گردند.

کلیه خدمات سرپایی و بستری این بخش توسط سیستم HIS انجام می گیرد و براساس وخامت حال بیماران، سطح بندی شده و پزشکان محترم بیماران را تریاژ می نمایند و به کار بیماران اورژانسی زودتر از سایر بیماران رسیدگی می گردد.

مسئول فنی بخش اورژانس و مسئول کمیته تعیین تکلیف: خانم دکتر مهستی کریمی زند

مسئول پرستاری بخش اورژانس: خانم معصومه یعقوبی فر

مدیریت تختهای بخش اورژانس: خانم صدیقه کاظمی

خدمات پاراکلینیکی داروخانه و آزمایشگاه بصورت شبانه روزی و خدمات بخش رادیولوژی در شیفتهای تعطیل رسمی و کشیک های شب به صورت آنکال انجام می گیرد.

جهت رسیدگی به شکایات ارباب رجوع در شیفتهای اداری خانم هاشمی مسئول پاسخ گویی هستند و در شیفتهای عصر و شب سوپروایزر شیفت مسئول رسیدگی به شکایات می باشند.

 

 

در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved